• דף הבית
  • ShutterWall s3 הינה הפתרון הטוב ביותר להגנה והתרעה מפני נפילות ילדים מחלונות!

ShutterWall s3 הינה הפתרון הטוב ביותר להגנה והתרעה מפני נפילות ילדים מחלונות!

ShutterWall s3 - מתאימה גם להגנה והתרעה מפני נפילת ילדים מחלונות

תריס "אור עם מנגנון הגנה והתרעה - כאשר מורידים את התריסים בחדר הילדים "למצב אור" וההורה דורך את מערכת הבקרה, טכנולוגית ShutterWall מופעלת בכדי לשמור על הילדים מפני נפילות מחלונות.

מנגנון הגנה - הילד אינו יכול להרים את התריס בחדר על ידי לחיצה על מפסק ההרמה וההורדה של התריס, מכיוון שכאשר שההורה דורך את מערכת הבקרה, המפסק נכנס למצב מנוטרל.

מנגנון התרעה - אם בכל זאת הילד הרים את התריס פיזית בידיו, מופעל זמזם התרעה בבית התריס וגם בפנל בקרת מערכת הורים. קיימת אפשרות גם לקבלת מסרונים.

תריס אור סגור "במצב אור מלא" עם 3 מוקדי התרעה,הסבר: שלב ראשון של התריס נוגע באדן החלון ויתר חריצי השלבים פתוחים לכניסת אור ולזרימת האוויר. מצב זה מאפשר 3 מוקדי התרעה מבוקרים (A B C תרשים עמוד 2 בקטלוג) ואפקט מצטבר של כ-25% אור וזרימת האוויר. פרטים נוספים אפשר לקבל אצל יצרני אלומיניום מורשים.

 

המציאות הכואבת:

"על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מדי שנה נהרגים בישראל כ-7 ילדים ובני נוער כתוצאה מנפילה מחלון. פעוטות נפגעים מנפילות בכל חודשי השנה, אך נראה שרוב הפגיעות מתרחשות דווקא בחודשי הקיץ בחופש הגדול, כשבמהלכו נותרים ילדים רבים ללא השגחה בביתם. 


כ-80,000 ילדים מגיעים מדי שנה לחדרי מיון וכ-10,000 ילדים מתאשפזים עקב נפילות. מקום התאונה העיקרי הוא בית המגורים, כאשר ילדים בגיל צעיר ובמיוחד ילדים עד גיל ארבע, מטפסים על החלון ונופלים אל מותם". 

לקריאת הכתבה במלואה מתוך אתר nrg